Arta International

 

HAKKIMIZDA

Arta International, 2008 yılından beri Türk anneleriyle, Hollywood annelerinin en gözde bebek ve çocuk markalarını buluşturuyor.

Evet bizim referanslarımız Hollywood’dan. Neden mi? Çünkü ordaki anneler en iyisini kullanır da ondan. Öyle ya, Angelina Jolie o kadar film çekip altı çocuğun peşinden koştururken bu çocuklar ne yer, ne içer, ne giyer hangi puseti kullanır diye düşünecek hali ve öyle bir zamani yok tabi ki. Onun yerine, o ve ailesi için, herşeyin en iyisini araştırıp bulan bir ekibi var. Sadece Angelina mı, tüm Hollywood starları böyle. Onlar araştırıyor, buluyor, kullanıyor ve biz de onları takip ederek en son trend tüm ürünleri Türk anneleriyle buluşturuyoruz. Kurucu ortaklarımızdan biri doğma büyüme Hollywood’lu, diğeri ise fahri vatandaş sayılıyor eş durumundan. Tabii ailemizin yarısı Hollywood’da oturduğu için, ister istemez takip ediyoruz sokaklarda hangi anneler neleri kullanıyor...

 
Aden+Anais KUNDAK BEZLERİ
Mesela Santa Monica’da ya da havanın ılıman seyrettiği herhangi bir yerde yürürken her pusette Aden+Anais kundak bezlerini görüyoruz. İngiltere`nin minik veliahtı Prens George bile hastane çıkışını bu harika kundaklarla yaptı.
Peki hava biraz soğuduğunda?
Minik kuzular JJCole Bundleme’lerin içine gömülmüş, soğuk onlara vız gelirken etrafı seyrediyorlar. Naomi Watts ve oğlu NY sokaklarını böyle sımsıcak arşınladılar yağmur kar demeden.
 
İLK ADIMLAR PEDİPED`LE...
Venice Beach’teki parkta ilk adımlarını atan dünya güzeli bebeğe bakıyoruz... Tabi ki ilk adımlarını Pediped’le atıyor. Kumun içine gömülmüş abisinin sandaletleri de Pediped elbette. Jessica Gardner, Halle Berry, Charlize Theron, Matt Damon, Pink ve aklınıza gelen her Hollywood yıldızı nerdeyse bütün koleksiyonu alıyorlar her sezon çocukları için.
 
Chewbeads KOLYELER...
Grove’da öğlen yemek yediğimiz yerde, dişleri kaşınan bir minik, yapışmış annesinin boynuna, rengarenk birşeyler kemiriyor... Üstelik annesini hiç rahatsız etmiyor, çünkü Chewbeads kolyeye öyle yapışmış ki normal koşullar altında tüm bebeklerin masada atladığı çatalları tabakları gözü görmüyor bile. Sarah Jessica Parker`in ikiz kızlarıysa Chewbeads kolyelerini takmadan dışarı çıkmıyorlar nerdeyse.
 
PLASMACAR...
Çocuklu her evin içinde, bahçesinde, garajında, ne var dersiniz? Tabi ki Plasmacar. Üstelik kullanmanın yaşı da yok. 3 yaşından itibaren maaile kullanıyorlar Plasmacar’ı. Christina Aguilera’nın çocukları da Plasmacar’la çok eğleniyorlar.
Le Toy Van oyun evleri
Kim Kardashian ve Kanye West yine abartmışlar ve muhteşem Le Toy Van oyun evlerinden iki tane birden koymuşlar North`un odasına.
 
Çocukların sevgilisi JellyCat`ler
Suri`yi hepimiz tanıyoruz. Bebekliğinden beri nereye giderse gitsin JellyCat Bashful tavşanını yanından ayırmadı. Bashful Bunny de artık kendi çapında bir Hollywood ünlüsü oldu zaten. Ben Affleck de evden Jellycat’siz çıkmam diyenlerden. Prens George’un kardeşi Prenses Charlotte’un da ilk oyuncağı Jellycat köpeği.

 
Promenade’da gezerken, oyuncak mağazalarına girince ilk dikkatimizi çeken marka hangisi? Kalitesiyle, inanılmaz farklı ürün gamıyla ve şık paketleriyle tüm doğumgünlerinin fatihi Fransız Djeco’yu görüyoruz.
Itzy Ritzy ÇANTALAR
Melrose’da kahve içmeye gidiyoruz, yan masadaki anne çantasından harika desenleri olan sevimli bir Itzy Ritzy çıkarıyor ve kendisi granolasını yerken çocuguna da Itzy Ritzy’lerde güvenle sakladığı organik bisküvilerini veriyor. Hollywood`un süper annesi Jennifer Garner kızlarına hazırladığı sağlıklı atıştırmalıkları Itzy Ritzy çantalara koyuyor.
 
Stephen Joseph çantalar
Naomi Watts ve Sandra Bullock oğulları için Stephen Joseph çantaları kullanıyor.
GLOBBER SCOOTERLAR
Artık dünyaca ünlü Globber marka scooterları da her yerde görüyoruz. Bilin bakalım Globber scooterıyla bu kadar eğlenen kızımız kimin kızı?
 
Rolly Toys
Tüm park ve bahçelerin efendisi Rolly Toys da bu yıl Türk çocuklarıyla buluşuyor.
 
İşte böyle bizim hikayemiz... Onlar kullanıyor, biz görüp bayılıyoruz ve sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik bunu yaparken çok da eğleniyoruz ve 2013 Ağustos’undan beri bambaşka bir aşkla bakıyoruz her ürüne; çünkü bizim de ürünlerimizi birebir test ettiğimiz maviş bir kuzumuz var artık.

Kuzuları için en iyisini isteyen tüm anne babalara, anneannelere, teyzelere, dayılara, dedelere, halalara, sevgiyle...Fazilet & Neal & Isabel Axelrod