Arta International


Gizlilik Politikası

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Ar-ta.net, `Portal` ından Kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, Üyeleri ile yaptığı ` Ar-ta.net Üyelik Formu` ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Üyelik veya `Portal` üzerindeki çeşitli form ve oylamaların doldurulması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyisim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) ar-ta.net `e vermeleri gerekmektedir. Üyelik Formunda belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri ar-ta.net veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.

Ar-ta.net `Portal` ı dâhilinde başka sitelere link verebilir, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Kişisel bilgileriniz; kişi isim-soyisim, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir, ar-ta.net işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizden herhangi birini işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

ar-ta.net Kanun, Kanun Hükmünde kararname, yönetmelik vb. gibi hukuki otorite zorunluluğunda kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir.